Наступної неділі, 17 травня, відбудеться загальнонаціональна молитва за полонених бійців «Азову». Богослужіння в цьому наміренні пройдуть, зокрема, у Києво-Печерській лаврі.
Про це заявив заступник командира корпусу «Азов» полковник Святослав Паламар.
Як повідомлялося, 7 травня полковник Паламар мав зустріч із Предстоятелем ПЦУ митрополитом Епіфанієм Думенком. Того ж дня він також зустрівся з Главою УГКЦ верховним архієпископом Святославом Шевчуком.
11 травня військовий звернувся до всіх небайдужих долучитися до молитви за полонених, яка пройде у Києво-Печерській лаврі та інших храмах ПЦУ та УГКЦ: «Блаженніший митрополит Київський і всієї України Епіфаній та Глава Української греко-католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук підтримали й благословили ініціативу – провести 17 травня особливу загальнонаціональну молитву за полонених “азовців”, які вже чотири роки вірять у своє повернення в Україну. Від кожного воїна і сімей АЗОВУ закликаю і прошу всіх віруючих та громади українських Церков бити цього дня у дзвони та власною молитвою долучившись до спільного духовного дійства на підтримку мужніх захисників України, яким у полоні сьогодні найважче».
«Ця щира міжконфесійна молитва за долю воїнів, які витримують нелюдські тортури у ворожому полоні, відбудеться 17 травня поточного року в Києво-Печерській лаврі та інших церквах і храмах ПЦУ та УГКЦ. Спільна молитва і церковний дзвін задля порятунку кожного воїна – це справжня ознака зрілості НАЦІЇ у боротьбі з ворогом задля всіх ненароджених і живих українців, хто кладе душу й тіло за нашу свободу», – зазначив полковник.
Подобається «Політична теологія»? Допоможіть нам працювати ефективніше! Наші реквізити – ТУТ
Підпишіться на нашу сторінку Facebook та канал Telegram!
Аби не залежати від алгоритмів соцмереж, додайте наш сайт у закладки!